Wentylator szczytowy DJF 125 Dosatron Serwis Żaluzja VK 63 aluminiowa

Wyposażenie ferm drobiu, chlewni oraz obór – FARMA

Od 1992 roku dostarczamy nowoczesne rozwiania z zakresu wyposażenia ferm drobiu oraz chlewni. Trudnimy się produkcją, handlem oraz serwisem urządzeń przeznaczonych do budynków inwentarskich.

Aby wyjść naprzeciw naszym Klientom otworzyliśmy sklep internetowy, w którym znajdują się rozwiązania dedykowane dla hodowli drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

Dostarczamy nowoczesne, charakteryzujące się wysoką jakością rozwiązania dostępne w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty zagwarantują higienę w oborach i kurnikach, wpłyną na wzrost efektywności produkcji poprzez zapewnienie optymalnych warunków środowiskowych dla danego typu hodowli.

Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat pozwala nam sprostać Państwa wymaganiom i dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb. Nasi pracownicy chętnie służą w zakresie doboru najodpowiedniejszego wyposażenia chlewni, ferm drobiu, obór. W razie wątpliwości rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości. Oferujemy wysokiej jakości usługi serwisowe, które stanowią dopełnienie naszej oferty.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z asortymentem naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych z naszych usług Klientów!

  • Nagrzewnica gazowa MegaStar 75kW
  • Alarm
  • Poidło nierdzewne dla loch
  • Mieszacz powietrza Ø50
  • Poidło plastikowe
  • Poidło dla warchlaków PG1
Sklep na bazie OpenCart
Farma Żuromin Sp. z o.o. - sklep internetowy © 2018